Hopp og sprett Førde 2007
Distriktsstevne
26 - 28 mai 2007
Arrangør: Førde Køyre Og Rideklubb

Klasse 10, 0,40 m utvida klubbstemne
Sprang / Hest LD: 0.60 - 0.80
28.05.2007, 11:00 Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 6
Bedømming: 279 (Clear Round, 2 forsøk)

RESULTATLISTE
Pl. Enr. Rytter
Lisens
Hest
Lisens
Gr. omg. 2. omg.

31 Jonstad, Margrete (NAUS)
03.01.1993
Jakobgardens Vesla
UTENREG0051
CR
43 Fredlund, Marita (FØRDE)
Aarnes Soleia
CR
53 Gjøringbø, Marina (NAUS)
Rano Prinsen
UTENREG0050
CR
10 Sande, Elisabeth (FØRDE)
F.01.06.90
Cinderella
CR
30 Einevoll, Amalie (NAUS)
F.31.12.93
Jakobgardens Vesla
UTENREG0051
CR
27 Botnen Hjelmeland, Linn (TEFR)
K070795LIN02
Zelda
26788
4 CR

29 Kalland, Lone (NAUS)
10.11.92
Rano Prinsen
UTENREG0050
ELI 4


Klasse 11, 0,60 m utvida klubbstemne
Sprang / Hest LD: 0.60 - 0.80
28.05.2007, 11:50 Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 2
Bedømming: 280 (Feil og stil)

RESULTATLISTE
Pl. Enr. Rytter
Lisens
Hest
Lisens
Gr. omg.

1 43 Fredlund, Marita (FØRDE)
Aarnes Soleia
0 - 83,00
2 3 Ness, Ingvil (FØRDE)
K310193ING03
Fakseprinsen
26050
0 - 79,50

3 56 Kalland, Marion (FLORA)
K210294MAR02
Daily
0 - 75,00
4 31 Jonstad, Margrete (NAUS)
03.01.1993
Jakobgardens Vesla
UTENREG0051
0 - 68,50
5 20 Engebø, Arianrhod (TEFR)
K130594ARI01
Howellfly Diana
27337
4 - 68,50
6 10 Sande, Elisabeth (FØRDE)
F.01.06.90
Cinderella
4 - 65,00
7 27 Botnen Hjelmeland, Linn (TEFR)
K070795LIN02
Zelda
26788
15 - 70,00


Klasse 12, 0,70 m (cup)
Sprang / Hest LD: 0.60 - 0.80
28.05.2007, 12:40 Startende: 9 / Tellende: 9 / Plasserte: 3
Bedømming: 280 (Feil og stil)

RESULTATLISTE
Pl. Enr. Rytter
Lisens
Hest
Lisens
Gr. omg.

1 48 Sandvik, May Linn (FLORA)
K190794MAY01
Lad
22222
0 - 83,50
2 39 Forberg, Line (EID)
K131079LIN01
Stella Svidal
22767
0 - 80,50
3 52 Bjørkedal, Helene (FLORA)
K190293HEL02
My Boy Lollipop
22892
0 - 80,00

4 21 Stensvoll, Marie (FLORA)
K021093MAR01
My Friend Camira
15418
0 - 77,50
4 3 Ness, Ingvil (FØRDE)
K310193ING03
Fakseprinsen
26050
0 - 77,50
6 56 Kalland, Marion (FLORA)
K210294MAR02
Daily
0 - 75,00
7 20 Engebø, Arianrhod (TEFR)
K130594ARI01
Howellfly Diana
27337
0 - 73,50
8 23 Natland, Oda Benedikte (FØRDE)
K100494ODA02
Monikus
27040
0 - 70,00
9 19 Engebø, Ann Lorraine Thomas (FØRDE)
K100662ANN04
Mai Sølja
1 - 64,00


Klasse 13, 0,80 m (cup)
Sprang / Hest LD: 0.60 - 0.80
28.05.2007, 13:30 Startende: 13 / Tellende: 13 / Plasserte: 4
Bedømming: 280 (Feil og stil)

RESULTATLISTE
Pl. Enr. Rytter
Lisens
Hest
Lisens
Gr. omg.

1 52 Bjørkedal, Helene (FLORA)
K190293HEL02
My Boy Lollipop
22892
0 - 81,50
2 48 Sandvik, May Linn (FLORA)
K190794MAY01
Lad
22222
0 - 81,00
3 23 Natland, Oda Benedikte (FØRDE)
K100494ODA02
Monikus
27040
0 - 79,00
4 39 Forberg, Line (EID)
K131079LIN01
Stella Svidal
22767
0 - 78,00

5 12 Møller, Ida (SOGN)
K190692IDA04
Ulrikke Skovgaard
0 - 77,50
6 13 Møller, Ida (SOGN)
K190692IDA04
Wannabe
26166
0 - 76,50
7 1 Bruheim Løvlid, Trine (EID)
K231092TRI02
Constantino Castellano
26148
0 - 75,50
8 46 Kjærsdalen, Inga Marie (FØRDE)
K021192ING02
Hadley
22401
0 - 75,00
9 8 Skrede, Katrine (EID)
K201191KAT01
King Sli Clarke
10518
4 - 80,00
10 24 Natland, Andrea Katrine (FØRDE)
K100494AND01
Bergablakken
27168
4 - 77,00
11 19 Engebø, Ann Lorraine Thomas (FØRDE)
K100662ANN04
Mai Sølja
8 - 65,00
- 20 Engebø, Arianrhod (TEFR)
K130594ARI01
Howellfly Diana
27337
ELI
- 21 Stensvoll, Marie (FLORA)
K021093MAR01
My Friend Camira
15418
ELI


Klasse 14, 0,90 m
Sprang /
28.05.2007, 14:30 Startende: 4 / Tellende: 4 / Plasserte: 1
Bedømming: 274.5.3 (A:1c)

RESULTATLISTE
Pl. Enr. Rytter
Lisens
Hest
Lisens
1. omg. 2. omg.

1 46 Kjærsdalen, Inga Marie (FØRDE)
K021192ING02
Hadley
22401
0 - 40,00 0 - 30,90

2 39 Forberg, Line (EID)
K131079LIN01
Stella Svidal
22767
0 - 40,10 0 - 39,30
3 24 Natland, Andrea Katrine (FØRDE)
K100494AND01
Bergablakken
27168
4 - 39,90
4 8 Skrede, Katrine (EID)
K201191KAT01
King Sli Clarke
10518
4 - 45,60


Klasse 15, 1,00 m (cup)
Sprang /
28.05.2007, 15:10 Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
Bedømming: 274.5.3 (A:1c)

RESULTATLISTE
Pl. Enr. Rytter
Lisens
Hest
Lisens
1. omg. 2. omg.

1 46 Kjærsdalen, Inga Marie (FØRDE)
K021192ING02
Hadley
22401
4 - 49,10
2 13 Møller, Ida (SOGN)
K190692IDA04
Wannabe
26166
4 - 56,10

3 5 Nord, Lena Ryde (EID)
K020591LEN08
Simona
25727
4 - 56,30
4 11 Bjørlo, Anne-Kristine (EID)
K310888ANN01
Grønvangs Sugar
27429
4 - 60,80
5 1 Bruheim Løvlid, Trine (EID)
K231092TRI02
Constantino Castellano
26148
8 - 49,10
6 12 Møller, Ida (SOGN)
K190692IDA04
Ulrikke Skovgaard
8 - 55,20


Klasse 16, 1,10 m oppvisningsklasse
Sprang /
28.05.2007, 15:50 Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
Bedømming: 274.5.3 (A:1c)

RESULTATLISTE
Pl. Enr. Rytter
Lisens
Hest
Lisens
1. omg. 2. omg.

- 11 Bjørlo, Anne-Kristine (EID)
K310888ANN01
Grønvangs Sugar
27429
TRU

- 5 Nord, Lena Ryde (EID)
K020591LEN08
Simona
25727
ELI


Generert: 28.mai.2007 - 20:45 © HorsePro Stevne