Sprangcupen - Dressurcupen - Køyredressurcupen - Køyrepresisjonscupen

Sprangcupen

Cup 70 cm

Rytter Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Helene Bjørkedal - Flora My Boy Lollipop 6 p 4 p 8 p - 8 p 18 p 1.
May-Linn Sandvik - Flora Lad 8 p 12 p 4 p 8 p - 20 p 2.
Marie Stensvoll - Flora My Friend Camira 14 p 6 p 10 p 6 p - 22 p 3.
Line Forberg - Eid Stella Svidal 4 p 14 p 6 p - - 24 p 4.
Marion Kalland - Flora Daily - - 14 p 10 p 12 p 36 p 5.
Oda Benedikte Natland - Førde Monikus 10 p 10 p 18 p - - 38 p 6.
Solveig B. Svestad - Eid Kringsvolls Amadeus 12 p 16 p - - -    
Ingvil Ness - Førde Fakseprinsen - 18 p 10 p - -    

Cup 80 cm

Rytter Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Katrine Skrede - Eid King Sli Clark 4 p 8 p 18 p - - 30 p 1.
Andrea Katrine Natland - Førde Bergablakken 6 p 20 p 20 p - 18 p 44 p 2.

Cup 100 cm

Rytter Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Anne Kristine Bjørlo - Eid Grønvangs Sugar 6 p 6 p 10 p - - 22 p 1.
Trine Bruheim Løvlid - Eid Constantino Castellano 8 p - 12 p 8 p 12 p 28 p 2.
Inga Marie Kjærsdalen - Førde Hadly - - 4 p - 8 p    
Hege H Eide - Gloppen Betty Boop El El - - -    

Dressurcupen

Cup LC

Rytter Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Helene Bjørkedal - Flora My Boy Lollipop 6 p 6 p 2 p 8 p 6 p 14 p 1.
May-Linn Sandvik - Flora Lad 2 p 12 p 4 p - - 18 p 2.
Marie Stensvoll - Flora My Friend Camira 4 p 10 p 10 p - 12 p 24 p 3.
Andrea Katrine Natland - Førde Bergablakken 14 p - 6 p 6 p - 26 p 4.
Kristin Hoel Pedersen - Tangen Rasmus - 16 p 8 p 12 p 10 p 30 p 5.
Oda Benedikte Natland - Førde Monikus 10 p - 12 p - -    
Arianrhod Engebø - Tefre Howellfly Diana 18 p - 16 p - -    
Christina Aasen Andersen - Førde Kroxigor 6 p - - - -    
Inga Marie Kjærsdalen -Førde Hadly - - 12 p - -    
Linn Botnen Hjelmeland -Tefre Zelda 20 p - - - -    
Synnøve Vatnøy Fedøy - Værlandet Huldre Frøya 22 p - - - -    
Marianne Kalvøy - Værlandet April Svarta 24 p - - - -    
Eva Landøy - Værlandet Huldre Frøya El - - - -    

Cup LB

Rytter Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Aud Jorunn Frøysadal - Førde Viva Chantell 10 p - 4 p 8 p 6 p 18 p 1.
Hilde Seilen - Osterøy Haukfell 6 p - 6 p - 16 p 28 p 2.
Lene Marie Sunde - Molde Hage Silja 12 p 12 p - - -    
Solveig B Svestad - Eid Kringsvoll Amadeus 18 p - 14 p - -    

Cup LA

Rytter Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Kristine Midttun - Tangen Black Star - 6 p 10 p 4 p 4 p 14 p  1.
Cecilie Holst - Tangen Passe Partout - 10 p 16 p 8 p - 34 p 2.
Line Sunde Kvalheim - Eid Soljo 12 p - 14 p - 12 p 38 p 3.
Line Forberg - Eid Stella Svidal 10 p - 8 p - -    
Kristin Skipenes - Eid Big Heart 4 p - - - -    
Aud Jorunn Frøysadal - Førde Vitjar 14 p - - - -    

Køyredressurcupen

Lett Dressur

Kusk Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Monica Stubseid - Førde Torgar 4 p 14 p 14 p - - 32 p 1.
Isabell E. Øye - Ørsta Brautar 20 p - - 12 p 12 p 44 p 2.
Nina Erichsen - Førde Little King 22 p 22 p TR 24 p 14 p 58 p 3.
Eivind Davik - Haram LT Alwara 18 p 10 p - - -    
Margit Farestveit - Sogndal Nippy Blesen 16 p 16 p - - -    
Atle Henden - Eid Mel Jalnason - 26 p - 10 p -    
Gunnar Bruland - Førde Fin Abbi 6 p 34 p - - -    
Maria Sivertstøl - Førde Shakira - 30 p - 16 p -    
Ane Malene Vikheim - Førde Alme Tor - 28 p - 22 p -    

Middels Dressur

Kusk Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Charlotte Carlson - Eid Tangens Spretten 6 p 6 p 2 p 4 p 4 p 10 p 1.
Gunnar Bruland - Førde Vies Marikken 4 p - 12 p 8 p 6 p 18 p 2.
Line Forberg - Eid Stella Svidal 8 p 12 p 2 p - - 22 p 3.
Kristine Hafstad - Førde Bø Una - 10 p 16 p 16 p 14 p 40 p 4.
Aud Jorunn Frøysadal - Førde Vitjar 14 p - 20 p - 10 p 44 p 5.
Anita Mari Brekke - Ørsta Råds Hero 12 p - 18 p 20 p - 50 p 6.
Siri Merete Endal - Eid Gnist 8 p 8 p - - -    
Line Sunde Kvalheim - Eid Soljo El - - - -    

Køyrepresisjonscupen

Lett Presisjon

Kusk Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Monica Stubseid - Førde Torgar 0 p 4 p - 4 p - 8 p 1.
Margit Farestveit - Sogndal Nippy Blesen 28 p 0 p 10 p 0 p - 10 p 2.
Nina Erichsen - Førde Little King 6 p 12 p 16 p 22 p 10 p 28 p 3.
Ingrid Åberge - Sogndal Merr Sedes 18 p 6 p 12 p - - 36 p 4.
Isabell E. Øye - Ørsta Brautar 22 p - - 20 p 14 p 56 p 5.
Atle Henden - Eid Mel Jalnason - 24 p - 6 p -    
Maria Sivertstøl - Førde Shakira - 16 p - 16 p -    
Gunnar Bruland - Førde Fin Abbi 20 p 22 p - - -    
Eivind Davik - Haram LT Alwara 16 p 32 p - - -    
Ane Malene Vikheim - Førde Alme Tor - 28 p - 24 p -    
Ane Malene Vikheim - Førde Georg 10 p - - - -    

Middels Presisjon

Kusk Hest 1 omg 2 omg 3 omg 4 omg 5 omg Sum Pl
Line Forberg - Eid Stella Svidal 4 p 6 p 4 p - - 14 p 1.
Gunnar Bruland - Førde Vies Marikken 8 p - 6 p 6 p 18 p 20 p 2.
Charlotte Carlson - Eid Tangens Spretten 10 p 8 p 18 p 10 p 6 p 24 p 3.
Anita Mari Brekke - Ørsta Råds Hero 12 p - 8 p 8 p - 28 p 4.
Kristine Hafstad - Førde Bø Una - 10 p 10 p 12 p 10 p 30 p 5.
Dina Nielsen - Førde Isabella - - 26 p 18 p -    

Gråe felt er resultat som ikkje tel med. Kun dei med tre eller fleire tellande omganger tel med.